Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 3.5
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 5.0
- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
- Jiseon Cinema MindRated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0