Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
The DefectsRated ★ 1.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.5
Tastefully YoursRated ★ 1.5
Dear HongrangRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 5.0