Titles you rated
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 0.5
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
Mid90sRated ★ 5.0
Mother/AndroidRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
As Far As My Feet Will Carry MeRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 2.0
BargainRated ★ 3.5
Tomb of the RiverRated ★ 1.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.5- Just Before They DiedRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0