Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5