Titles you rated
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0- Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
RampageRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0