Movies
Ratings
73
SicarioRated ★ 4.5
ThorRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0