Movies
Ratings
477
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Men of HonorRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0