Movies
Ratings
285
ArrivalRated ★ 5.0- Planet Dinosaur: Killer EliteRated ★ 5.0
- Walking With Dinosaurs : Prehistoric PlanetRated ★ 4.0
- Planet Dinosaurs: Alien WorldRated ★ 4.5
- Planet Dinosaurs_New GiantsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 5.0
AntichristRated ★ 4.0- Little ChampionsRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 5.0