Movies
Ratings
335
The Lego MovieRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
SidewallsRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 1.0
Into the WoodsRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 0.5
CoralineRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
LucyRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.0
Don JonRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5