Movies
Ratings
204
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
PadakRated ★ 3.0