Movies
Ratings
184
Dear GrandmaRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Wonder WheelRated ★ 3.0
A Happy EventRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
CountersRated ★ 4.0
Factory ComplexRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.0
RBGRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5