Series
Ratings
96
Sex EducationRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.5
Still 17Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0