Titles you rated
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5