Movies
Ratings
1252
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The PactRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Devil's DealRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 2.5
Gran TurismoRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0