Titles you rated
The Interest of LoveRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0- 東京女子図鑑Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0