Movies
Ratings
151
Winter's BoneRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
It BoyRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 1.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0