Titles you rated
The GuestRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
CSI: NYRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
The Last CinderellaRated ★ 0.5
SpartacusRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 0.5
Can We Get Married?Rated ★ 1.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 0.5
Go Back CoupleRated ★ 0.5
Liar GameRated ★ 1.0- Fairy CommiRated ★ 0.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 0.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 1.0