Movies
Ratings
803
Gods of EgyptRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0