Series
Ratings
84
Ice WorldRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Slow TrainRated ★ 3.0
DearestRated ★ 1.0
Sporty SistersRated ★ 5.0
Nailed It!Rated ★ 4.0
Catching KillersRated ★ 3.5
The Thick of ItRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5