Titles you rated
The WitcherRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.0