Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5