Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
BurningRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5