Movies
Ratings
428
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 0.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0