Series
Ratings
164
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Dug DaysRated ★ 4.0