Titles you rated
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 5.0
Paranoia AgentRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 0.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 0.5
HorimiyaRated ★ 0.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Gushing over Magical GirlsRated ★ 0.5
School DaysRated ★ 0.5
Ted LassoRated ★ 0.5- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0