Series
Ratings
109- K-ON!Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5- Take Me to Love & MealRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Love CuisineRated ★ 1.5- School Meals TimeRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 3.5
The Perfect MatchRated ★ 3.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Dating in the KitchenRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
ChobitsRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5