Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0