Movies
Ratings
30
Guns & TalksRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0