Series
Ratings
241 That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0 That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
 VIPRated ★ 3.5 VIPRated ★ 3.5
 Fire ForceRated ★ 4.0 Fire ForceRated ★ 4.0
 BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0 BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
 Hot Stove LeagueRated ★ 3.0 Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
 Sharp1Rated ★ 2.0 Sharp1Rated ★ 2.0
 Oh My VenusRated ★ 2.5 Oh My VenusRated ★ 2.5
 Soonpoong ClinicRated ★ 3.0 Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
 Money's WarfareRated ★ 3.0 Money's WarfareRated ★ 3.0
 Autumn in My HeartRated ★ 2.5 Autumn in My HeartRated ★ 2.5
 GhostRated ★ 3.0 GhostRated ★ 3.0
 Golden TimeRated ★ 3.0 Golden TimeRated ★ 3.0
 The LegendRated ★ 3.0 The LegendRated ★ 3.0
 Hello, FranceskaRated ★ 2.0 Hello, FranceskaRated ★ 2.0
 Stairway to HeavenRated ★ 3.0 Stairway to HeavenRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
 Bad GuysRated ★ 4.0 Bad GuysRated ★ 4.0
 IRISRated ★ 3.0 IRISRated ★ 3.0
 High Kick Through The RoofRated ★ 3.0 High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
 High KickRated ★ 3.0 High KickRated ★ 3.0