Titles you rated
Goblin Slayer: Goblin's CrownRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.5
High & Low The MovieRated ★ 4.0- HiGH&LOW: The Red RainRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
WhistleblowerRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Ninja ScrollRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Black JackRated ★ 4.0
MunichRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5