Titles you rated
ChapelwaiteRated ★ 3.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5