Series
Ratings
64
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5