Titles you rated
A Room with a ViewRated ★ 4.5
In the HouseRated ★ 4.0
The Sea of TreesRated ★ 3.5
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5