Movies
Ratings
527
JokerRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
Dear ExRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 1.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0