Series
Ratings
431
WaywardRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.5
The PittRated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0