Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
Olive KitteridgeRated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 4.0
The DeuceRated ★ 4.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- The SummerRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0