Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Backstreet RookieRated ★ 2.5- 짱구는 못말려11Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 10Rated ★ 5.0
Unexpected Business 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0- 짱구는 못말려 9Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 8Rated ★ 5.0
Unexpected BusinessRated ★ 3.0- 짱구는 못말려 7Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려6Rated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Shin Chan Season 5Rated ★ 5.0- 짱구는 못말려 4Rated ★ 5.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Ending AgainRated ★ 2.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.0