Movies
Ratings
83
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Miss ConspiratorRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0