Titles you rated
The Night of the UndeadRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5