Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0