Movies
Ratings
372
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5