Titles you rated
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.0