Movies
Ratings
86
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0