Movies
Ratings
290
Darkest HourRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0- PapaRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0
ShutterRated ★ 5.0
The DealRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 5.0
ChawRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0