Series
Ratings
29
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0