Series
Ratings
12
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5