Titles you rated
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0