Titles you rated
MinariRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Daytime Shooting StarRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Mapado 2Rated ★ 1.5
10,000 BCRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0