Series
Ratings
24
JumongRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- URAKARARated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- Late BlossomRated ★ 4.0
City HallRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0