Movies
Ratings
279
The PianoRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 5.0
Days of ThunderRated ★ 4.0
TwinsRated ★ 3.0
Hudson HawkRated ★ 4.0
The PeacemakerRated ★ 3.0
HighlanderRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
HookRated ★ 2.0
Far and AwayRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 2.0
The Thomas Crown AffairRated ★ 3.0
The NaturalRated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 5.0
Area 88Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0